Değerlerimiz

Yenilikçilik :
Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin:
Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir

Müşteri Odaklılık:
Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Emirim İnşaat için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sürekli Gelişim:
Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik:
Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Emirim İnşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Biz dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir, çağdaş, teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir firmasıyız.

Genel olarak; Dünyamızın kaynaklarını daha verimli kullanabilen, insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşadıkları çevreden zevk almalarını sağlayan gelecek nesillerin de beğenisini kazanacak eserleri tasarlayıp kullanıma sürebilen firma olabilmek için herzaman hizmetinizdeyiz.


Leave a Reply